Ogłoszenie o pracę – konserwator sieci wod-kan

Lesznowolskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznowoli przy ul. Poprzecznej 50 zatrudni pracownika na podstawie umowy o pracę na stanowisko konserwator sieci wod-kan. Continue Reading Ogłoszenie o pracę – konserwator sieci wod-kan

OGŁOSZENIE

            Lesznowolskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznowoli przy ul. Poprzecznej 50 zatrudni pracownika na podstawie umowy o pracę na stanowisko konserwator sieci wod-kan. Praca na terenie gminy Lesznowola.

Opis stanowiska pracy:

  • prace remontowe, eksploatacyjne na sieci wodociągowej i kanalizacyjnej (w tym wewnątrz studzienek, komór, zbiorników),
  • konserwacja, bieżące naprawy oraz remonty zespołów pompowych, urządzeń i instalacji przepompowni ścieków,
  • obsługa drobnego sprzętu o napędzie spalinowym, hydraulicznym i elektrycznym, stosowanym przy naprawach sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.
  • utrzymanie we właściwym stanie technicznym przynależnych obiektów, maszyn, urządzeń i narzędzi wykorzystywanych podczas pracy,
  • asystowanie przy pracach wykonywanych przez firmy zewnętrzne na sieci wodociągowej i kanalizacyjnej,

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym pomoc przy podnoszeniu kwalifikacji poprzez finasowanie kursów zawodowych, szkoleń specjalistycznych,
  • pracę w spółce o strategicznym znaczeniu dla lokalnej społeczności,
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. zawodowego,
  • min. dwuletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku montera lub tożsamym,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (tj. w godzinach 7:00 – 15:00 i 13:00 – 21:00), oraz w zmiennych warunkach atmosferycznych,
  • prawa jazdy kat. B, mile widziane kat. B, C, C-E,
  • umiejętność pracy w zespole, sumienności oraz dobrej organizacja własnej pracy,
  • mile widziana umiejętność montażu rur i armatury kanalizacyjnej w wykopach,
  • mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: lpk@lpk-lesznowola.pl lub dostarczenie do siedziby spółki (LPK, ul. Poprzeczna 50, 05-506 Lesznowola).

Swoją aplikację prosimy opatrzeć klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lesznowolskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych przeze mnie w niniejszych dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Lesznowola, dn. 19.01.2021